Únor 2011

Pryč s akné!

27. února 2011 v 13:59 | Terri |  Pleť
Jdeš na rande či párty a na nose máš velký pupínek? Pomůžu ti jak ho zamaskovat a jak zabránit vzniku akné.

Chceš zamaskovat akné? Tak zajdi do drogérie pro Akut Roll-On (Garnier) za cca 120 Kč a pro korektor (v odstínu tvé pleti) Manhattan za cca 100 Kč.
Přímo z tuby nebo pomocí vatové tyčinky nanes na postižené místo Akut Roll-On a nech krátce působit.....potom přetři korektorem Manhattan, okraje rozetři prstem do ztracena a je hotovo= zamaskováno.

Akné zabráníte když si budete odličovat make-up, budete každý večer používat pletovou vodu (např. Garnier PureActive) a také správná vyživa dělá své! :)


Barva na vlasy - Přeliv

27. února 2011 v 11:20 | Terri |  Vlasy
Skoro každá dívka ve 13 letech sáhne po barvě na vlasy a s hezkými vlasy se může rozloučit.
Proto doporučuji přeliv, přeliv vám nezníčí vlasovou strukturu, ale pozor je jen na 24 umýtí .
Aplikovat ho můžete sama doma. Po obarvení jsou vlasy lesklé.
Koupíteho ve všech lepších drogériích jako je např. dm, schlecker... (nejvíce odstínů mají v drogérii Schlecker) a koupíte ho za cca 80 Kč.
Dále pokud jste již zkoušela přeliv Palette color shampoo a nemáte s ním moc dobré zkušenosti.
Tak vám doporučuji krémovou barvu ba vlasy, např. Loreal Paris casting creme gloss ,koupíte jí v každé druhé drogerii za cca 120 Kč.
Loréal Casting 1010 - blond světlá ledová

Jakou vybrat řasenku?!

27. února 2011 v 1:55 Kosmetika

Řasenka je jedna z nejvíce důležitých kosmetických líčídel. Nesmí vám chybět ve vaší kosmetické taštičce, a proto vám pomůžu vybrat tu správnou řasenku!

Máte-li krátké řasy a chcete mýt řasy dlouhé a husté tak sáhněte po řasence od Loreal Paris, double extension. Sežete ji skoro v každé drogerii za cca 350 Kč.
Pokud máte dlouhé ale prořidlé řasy a potřebujete aby vypadaly hustčí, volte řasenku od Mybelline Colossal Volum Express
, seženete jí také v každé drogerii za 269 Kč.


Dále jestli je léto a jedete např. k moři neměla by vám chybět vodoodělná řasenka, jako je např. Dermacol- obsession seženete jí také v každé druhé drogérii za cca 200 Kč.
Také řasenka na podrážděné oči, např. esence- lash mania,koupíte jí v drogérii Rossman za cca 69 kč.

Clip-in vlasy

27. února 2011 v 1:25 | Terri |  Vlasy
Pokud máš kratké vlasy nebo zatoužíš mít delší hřívu a nechceš utrácet desetitisíce za profesionální prodlužování vlasů tak jsou pro tebe Clip- in vlasy jako stvořený.
Clip-in vlasy jsou prameny pravých vlasů (různé délky či šířky),na sobě mají připevněné sponky a tím se zachycují pod tvé pravé vlasy.
Clip-in vlasy můžeš koupit jen přes internetový eshopy , např. tady : http://www.clip-vlasy.cz/.
K vlasům se můžeš chovat jako ke svým vlasům, můžeš je mýt,barvit,žehlit...


.


Nalepovací řasy

26. února 2011 v 23:35 | Terri |  Kosmetika
Nalepovácí řasy se určitě hodí když máte krátké,nezajímavé řasy a nebo případně ,že chcete vylepšit ličení. Hodí se na večírky,plesy,rande... ,ale nejsou na denní nošení.
Nalepovací řasy koupíte ve všech lepších drogériích jako je např. dm, rossman, sephora...
Koupíte je za cca 120 Kč, většinou máte v balení lepidlo (na řasy), ale lepidlo v balení není tak kvalitní jako když si koupíte zvlášt lepidlo na řasy (déle vám vydrží nalepené řasy). Lepidlo na řasy koupíte také v lepších drogériích za cca 70 Kč. Řasy by se správně měly aplikovat až po nalíčení make-upu, ale není to pravidlo.