Srpen 2012

Ombre hair?

8. srpna 2012 v 13:32 | Tery |  Vlasy
Ombre hair", tedy zesvětlené konce vlasů, jsou kadeřnickým hitem poslední sezóny, kterého se chytily i hollywoodské krásky.

Fantazii se meze nekladou!

Je tu skutečně mnoho variací a kombinací, tomuto stylu se meze nekladou. Pro ty odvážnější, ombre může být i červené, zrzavé, fialové nebo růžové, nejde jen o přirozené barvy.

V Evropě je tento trend znám pod názvem,, ombre hair" ale v USA ho nikdo nenazve jinak než 'balayage'. Asi nejznámějšími nositelkami jsou Sarah Jessica Parker, sestry Kardashian, Rachel Bilson nebo Ashley Simpson. Pro mě je na úplném vrcholu nositelek ombre hair hollywoodská moderátorka Giuliana Rancic.

Okem kadeřníků tento účes vypadá jako dobře udržovaný odrostlý melír. Základem ombre je, že kořínky vlasů musí být co nejtmavší. "Středně hnědá, tmavá, někdy až s nádechem do černa. Od toho postupujeme do světlejších odstínů, dokud se nedopracujeme ke světlým konečkům. Pozor, ombre není v žádném případě o blond koříncích a černých konečcích.

Chcete být originální? Zkuste "dip ends"

Od ombre se odvíjejí i jiné techniky. "Známe dip ends, takzvané namočené, máčené konce. Tento tip barvení spočívá v tom, že účes musí vypadat jako bychom konce měli opravdu jen namočené v barvě.

Ombre hair

Ombre hair pro odvážnice

Dip ends

To co si musím koupit!

8. srpna 2012 v 13:16 | Tery |  Ostatní
Oblečení jsem si vyhlídla na nákupech v Praze na Arkádách. Penál cca 130 kč. Mikina cca 520 kč. Džíny 500 kč. Boty 799 kč.

Bílý iPhone 4S. Je božskej až na tu cenu!

Pár štětců od Elfu. Ikdyž nějaké štětce už mám tak chci ale další a za tu cenu jsou prý dobré tak uvidíme :). Já nepotřebují nějaké sigma nebo mac štětce stačí ELF

Kabelka Tally Weijl cca 520 Kč. :)